Ганна Гопко: “Своїми заявами про необхідність прийняття “формули Штайнмаєра” Вадим Пристайко чинить тиск на українське суспільство – це дуже небезпечна гра” (Відео)

Ганна Гопко
Ганна Гопко

“Міністр закордонних справ Вадим Пристайко своїми заявами про необхідність прийняття “формули Штайнмаєра” створює конфлікт всередині суспільства, про це в ефірі “Прямого” заявила народний депутат Ганна Гопко.

Вона наголосила, що для тих людей, які хочуть збільшення соціального добробуту, чи тих, хто готовий  віддати життя за країну, за перемогу – дана заява створює несприйняття.

“Це дуже небезпечна гра, яку розпочав президент Зеленський, коли він не представив українському суспільству чіткої стратегії: що буде робити Україна із відновленням територіальної цілісності й суверенітету, як ми повертатимемо і Донбас, і Крим в тому числі”, – сказала вона.

Також Гопко зазначила, що Зеленський відійшов від принципів 2016 року, згідно з якими врегулювання ситуації на Донбасі базувалося на першочерговому виконанні безпекового компонента Мінських домовленостей.