“Галицьку дефіляду” у Тернополі зіпсували погода і політика (Відео, Фото)

P1120075-nВід сильного вітру на бульварі Данила Галицького у Тернополі 12 січня упав дах однієї з торгових точок. Знесло потужним поривом і кілька великих «парасоль», які встановили ресторани.

Читайте також. Старий Новий Рік. Традиції та історія святкування

Ось таку картину побачили городяни, які прийшли подивитися, що відбуватиметься у другий день гастрономічного фестивалю «Галицька дефіляда-2014». Тривати захід мав би, за планом, аж до 14 січня. Тепер у декого з тернополян з’явився сумнів – чи потрібне взагалі таке дійство?

– Я прийшла сюди заради дітей – не сидіти ж весь час у хаті, – каже Марія Репницька. – До того ж, тут – гарний дитячий майданчик: і гойдалки, і гірки, полазити дітям є де. Але погода – не для такого свята. Будемо, певно, вже втікати. Одну з велетенських парасоль вітер так нещодавно закинув, що доніс аж сюди. Добре, що нікого не покалічило…

Відвідувачів на «Галицький дефіляді», як кажуть, і в перший день не було небагато. За столики біля наметів люди сідали зрідка. Організатори фестивалю відсутність гостей пояснювали тим, що у Тернополі субота 11 січня була робочим днем. Більше людей мало бути під вечір, а також у неділю. Але… В обід у вихідний на бульварі ми застали заледве 200 чоловік. Причому люди переважно гуртувалися біля сцени. Там грав духовий оркестр «Оркестра Волі». Незабаром мав відбутися фестиваль вертепів і концерт «Українське Різдво».

– Та якось настрою навіть немає цього року до свят, – каже Василь Семців. – Таке у країні діється! Людей б’ють, мають за бидло… Ще й погода – зовсім не зимова…

Ресторатори лише «починали рух» біля своїх наметів. А з того, що впав, дуже швидко все позабирали. І торги таки були. Так, чотири заклади громадського харчування облаштували намети поблизу ялинки та дитячого майданчика. Решта – розмістилися на майданчику, що перед Палацом спорту. Меню у закладів-організаторів фесту було дуже схоже на те, що було під час першої «дефіляди».

«Тернопільська кнайпа 1540» знову подавала капусняк у капусті. Ресторан «Рандеву» приготував флячки та вареники з гречаного борошна. Кухарі «Хутора» запікали м’ясо на відкритому вогні. Дещо змінили меню «Ковчег» та «Старий млин». Дітям пропонували картопляні чіпси на паличці «Торнадо». Купити можна було й сирних коників, і гарячі страви. Як і на першому фестивалі, кожен заклад виставив на продаж чимало алкогольних напоїв: наливки, медовуху, хреновуху та самогон.

Додамо, що фестиваль триватиме завтра і післязавтра, якщо рестораторів остаточно не розжене сніг і вітер.

Довідково. Гості могли замовити печені (8 грн) або квашені (6 грн) яблука, пампушки з пудрою (3 грн/шт.), кров’янку (9,60 грн), ковбасу домашню (12 грн), капусняк (10 грн), флячки, або рубці (14 грн). Пропонують ресторатори і шашлик, печені ковбаски, голубці, вареники, салати. Порції гарячих страв або м’ясних виробів коштують 10-20 грн. Також можна купувати вироби народних майстрів, але їх – доволі мало.