«Галичанка-ТНЕУ» – «Орбіта» (Запоріжжя) – 0:3, 3:1. Легка перемога заколисала

волейбол-фотоВ останніх турах амбіційна «Орбіта» призабула гіркий смак поразок;  її місце у першій четвірці не викликає сумнівів, і до Тернополя запорожанки приїхали в статусі очевидних фаворитів.

Перший матч цілком підтвердив такий розклад. Найбільше, на що спромоглися тернополянки – це серйозний опір у другій партії, яку гості виграли лише на тай-брейку – 26:24. Вочевидь, легкість цієї перемоги зіграла з дівчатами із Запоріжжя злий жарт. Або ж ними вже заволодів передсвятковий настрій.

Наступного дня на «нахабство» галичанок у першій партії (25:15) вони спромоглися відповісти перемогою в другій (25:21). Це, до речі, був єдиний матч туру, в якому команда, що програла, змогла виграти хоча б одну партію В усіх інших парах – суцільні 0:3. Проте надалі господарями ситуації стали господарки майданчика. Вони впевнено перемогли у третій партії (25:14) і на цій хвилі довели матч до перемоги.

Новий рік підопічні Андрія Романовича зустрінуть на 4-ому місці, випереджаючи луцьку «Волинь» лише за додатковими показниками.

Ігор Дуда