“Шахтар” забиває “Реалу”, але залишається аутсайдером групи ЛЧ: всі нюанси матчу (Відео, Таблиця)

Фото – Твіттер ФК “Шахтар”

3 листопада донецький “Шахтар” у четвертому матчі відбору забив свій перший гол у цьогорічному турнірі Ліги Чемпіонів. Та матч на стадіоні “Сантьяго Бернабео” завершився перемогою господарів з рахунком 2:1.

На відміну від матчу третього туру відбору Ліги Чемпіонів, який “Шахтар” у Києві програв “Реалу” з рахунком 0:5, матч у Мадриді “гірники” провели на рівних з іменитим іспанським клубом.

Після пропущеного на 14-ій хвилині гола “гірники” досить швидко зрівняли рахунок до 1:1. У другому таймі Бензема вдруге забив українському клубу. “Шахтар” продовжував виходити в контратаки, та матч так і закінчився з рахунком 2:1 на користь мадридського клубу.

Іспанським вболівальникам гра "Шахтаря" сподобалась. Свідчення цьому - аплодисменти, якими мадридські вболівальники проводжали на заміну юного гравця "гірників" Мудрика.

Попри те, що донецький "Шахтар" забив "Реалу", програний матч залишає "гірників" аутсайдером групи D відбору на ЛЧ. Її турнірну таблицю після вчорашнього матчу з 9-ма очками очолив мадридський "Реал". Донецький "Шахтар" з одним очком, трьома програними матчами і дев'ятьма пропущеними голами наразі залишається навіть поза можливістю виходу до Ліги Європи і без шансів продовження участі в наступному турі Ліги Чемпіонів.

Всі нюанси матчу Донецького "Шахтаря" з мадридським "Реалом" 3 листопада - у відео огляду матчу MEGOGO СПОРТ.

Репортаж матчу безпосередньо зі стадіону "Сантьяго Бернабео", що зараз у стадії перебудови, та проводжав Мудрика оплесками, - у відео Бомбардир.

Післяматчеві прес-конференції головних тренерів "Шахтаря" і "Реала", - у відео ФК "Шахтар".