Гайдай показав наслідки авіаудару РФ по стратегічному об’єкту (Відео)

Стратегічний для виживання городян під ворожими обстрілами міст на в’їзді в Лисичанськ прицільно розбомблений дощенту бойовою авіацією військ РФ.

Про це повідомив у Фейсбук голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай і опублікував відео наслідків авіаудару РФ по цьому стратегічному об’єкту.

“Росіяни нищать з вертольотів дороги та мости, що ведуть до Лисичанська. Орки нанесли авіаудари на під‘їзді до Лисичанська”, – написав у коментарі до відео очільник Луганщини.

За словами Гайдая, тепер завезти їжу чи ліки вантажівкою до Лисичанська неможливо. Також евакуація мирних мешканців із Лисичанська цим мостом автобусами неможлива.

"Пошкоджено міст, проїхати ним тепер зможе тільки легковий транспорт, вантажівка до міста не проїде", - констатував Гайдай.

Читайте також: “Залишки ДРГ противника у паніці втекли”: ЗСУ зупинили наступ військ РФ, але поки не скрізь (Мапа, Відео)

Нагадаємо, що російські війська розбили всі мости, що з'єднували Сєвєродонецьк із іншими містами Луганщини.

Читайте також: Українські війська виходять із Сєвєродонецька – Гайдай пояснив причину і мету (Відео)

Зараз російські окупанти продовжують масовано обстрілювати Лисичанськ із артилерії та бойової авіації. Українські військові тримають оборону Лисичанська.

Читайте також: ЗСУ втратили контроль над ще одним селом: чому військам РФ не взяти Лисичанськ (Карта, Відео)