В Україні зафіксований перший випадок народження дитини від хворої на коронавірус матері (Відео)

ф1В Україні є перша породілля, в якої підтверджений діагноз “коронавірус”. Чи інфікований Covid-19 її новонароджений син, стане зрозуміло за результатами аналізів.

У ніч на 25 березня на Київщині в Білоцерківському пологовому будинку 37-річна хвора на Covid-19 мешканка Ірпеня народила хлопчика. Як повідомляє ТСН, це перша в Україні породілля з підтвердженим діагнозом “коронавірус” і перший в Україні малюк, народжений мітір’ю, інфікованою Covid-19.

За даними медиків, новонароджений хлопчик здоровий. Тест на коронавірус йому проведуть у кінці цього тижня – на п’ятий день життя малюка.

Породіллю ж сьогодні з полового будинку переведуть у спеціалізоване інфекційне відділення лікарні.

“Знаходиться вона в окремому ізольованмоу боксі. Персонал, який контактує з нею, використовує індивідуальний захист”, – повідомив про інфіковану породіллю головний лікар Білоцерківського полового будинку Анатолій Бондар.

Читайте також: Зросла кількість областей України, охоплених коронавірусом (Мапа)

Лабораторно коронавірус у жінки на 40-му тижгні вагітності підтвердили після того, як вона 20 березня звернулась до сімейного лікаря в Ірпені зі скаргами на температуру і ознаки ГРВІ. У вагітної тоді діагностували пневмонію.

Читайте також: Режим надзвичайної ситуації запроваджений в усій Україні: Кабмін на місяць посилив обмеження (Відео, Графіка)

На самоізоляції вдома в Ірпені перебувають рідні хворої на коронавірус породіллі. Жодних проявів коронавірусу у них немає.

Більше подробиць – у сюжеті ТСН