“Їх тут били”, – сусіди повідомляють нові дані про мешканців згорілого пансіонату Харкова. На місце трагедії приїхав Президент (Відео)

У Харкові від учора виявлено вже 6 незаконних пансіонатів для літніх людей.

Як повідомляє ТСН, про такі дані правоохоронці сьогодні доповіли Володимиру Зеленському, який прибув на місце трагедії у Харкові, де вчора в пожежі загинули 15 мешканців підпільного пансіонату для літніх.

За твердженням сусідів, над літніми людьми в цьому пансіонаті догляд був неналежним.

“Їх тут били. Назустріч мені тільки в нічній сорочці якось йшла звідти 85-річна жінка. Казала, що її побили. Викликали тоді швидку, приїздила поліція. Чому поліція тоді не поцікавилась, на якій підставі працює цей будинок для літніх людей? Якби поцікавилась, то цієї трагедії могло б не бути”, – каже мешканка Харкова.

Читайте також: “5 тіл були вже обвуглені”, – як рятували від пожежі мешканців пансіонату в Харкові (Відео)

Як повідомив сьогодні Офіс Генпрокурора України, в рамках відкритих кримінальних проваджень слідство вже затримало 4 осіх, причетних до діяльності незаконного будинку для літніх людей, де сталась пожежа. Розслідування кримінальних проваджень триває.

Президент України в ході сьогоднішньої робочої поїздки на Харківщину заявив, що через загибель 15-ти літніх людей у пожежі в Харкові в Україні 23 січня буде оголошено Днем жалоби.

Більше подробиць – у відео ТСН з місця трагедії.