Футбольний скандал через Вукоєвича і Віда переріс у дипломатичну площину (Відео)

ф1МЗС України для британських ЗМІ було змушене пояснити, що “Слава Україні” – це таке ж “націоналістичне” гасло, як і “Боже, бережи Королеву”.

Короткий відеозапис гравців збірної Хорватії, які перемогу на ЧС-2018 над збірною Росії присвятили Україні, спричинив бурхливу реакцію Росії, а далі і національних футбольних федерацій Хорватії та України і загалом ФІФА.

Читайте також: «Слава Україні!»: перемогу над збірною РФ у ЧС-2018 Віда присвятив Україні. Росія зчинила скандал (Відео)

Колишній гравець київського “Динамо” Домагой Віда перед півфінальним матчем Чемпіонату світу попереджений за “неспортивну поведінку” – організація розцінила його звернення як політичний жест.

Огнєна Вукоєвича звільнили з числа членів хорватської збірної і з посади помічника тренера збірної Хорватії (він займався аналізом суперників збірної на майбутні матчі). Крім того, Вукоєвича, передає SportArena, ФІФА через відео зі словами "Слава Україні!" оштрафувала на 15 тисяч швейцарських франків (близько 15 тисяч доларів).

Українська федерація футболу стала на захист хорватів.

Більше - у відео Вікна-новини