Футбольний клуб “Тернопіль” – четверта позиція і матч у запасі (Відео)

футболФК “Тернопіль” здобув другу переконливу перемогу у Favbet лізі 1. До “муніципалів” у гості завітав бронзовий призер торішньої Першої ліги – алчевська “Сталь”.

Завдяки перемозі тернополяни піднялись на четверту позицію. І це при тому, що в підопічних Івегеша є ще матч у запасі. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Нагадаємо, у п’ятницю, 15 серпня, у Тернополі стартував 4 тур Favbet ліги 1. Перед поєдинком відбулося нагородження за третє місце у другій та першій лізі, відповідно. Із відзнаками до Тернополя прибув президент Професійної футбольної ліги Сергій Макаров. Медалі та кубки гравцям лише додали мотивації на наступні 90 хвилин.

Уже в перші хвилини тернополяни взяли ініціативу на себе. Відкривати рахунок з небезпечного штрафного мав Богданов, але попав у стінку “сталеварів”.  “Муніципали” продовжували натиск, який закінчився першим домашнім голом. Це Семенець своїм влучним ударом розпочав погром гостей. Далі той же Семенець повинен був забивати з передачі Мединського, але 16-ка тернополян попав у руки воротаря. Уже наприкінці тайму “Тернопіль” міг забивати ще один м’яч, але перспективний момент завершився вилученням Назаренка. Відтак рахунок у першому таймі – 1-0.

У другому таймі гра команд стала агресивнішою. І на 54 хвилині поєдинку Кондзьолка зіткнувся з Колінсом, що для тернополянина завершилося пошкодженням голови. Потім непорозумінням гравців “Сталі” скористався Семенець. Рахунок став 2-0. Підопічні Івегеша постійно йшли вперед, і пресинг та відмінний пас Курилова дозволили Семенцю здійснити хет-трик. Попри додані 10 хвилин до основного часу, зустріч завершилась переконливою перемогою “муніципалів” – 3-0.

– Завдання «номер один» було нині не дати територіальну перевагу. Ми практично віддали перший тайм їм, сіли назад, тому що, якби атакували,  пресингували, то грати з технічною командою було б складно. Тому ми надавали перевагу контр-атакам. Як бачите, в нас все вийшло, – говорить головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш.

Також коуч “муніципалів” подякував тернополянам за палку домашню підтримку.

– Наскільки приємно нині виграти і бачити стільки людей на нашому стадіоні. Ми для того живемо, для того стараємося. Звісно, ми раді, що люди нас підтримали, люди нас люблять, люди нас хочуть, – каже Василь Івегеш.