Футбольне дербі: “Нива” і “Тернопіль” зустрінуться на полі 10 вересня (Відео)

P5230006-nТернопільське дербі відбудеться на полі Тернопільського центрального стадіону 10 вересня. Початок гри – о 18.30.

До цього матчу команди підходять із різним результатом і успіхами. ФК «Тернопіль» – у набагато виграшнішій позиції. Хоча останній матч проти кіровоградської “Зірки” і завершився фактично розгромом команди (5:1).

“Нива” ж мала набагато більше ляпів, але вже оговтується. Зелено-жовті на рідному стадіоні 6 вересня здобули першу перемогу в новому сезоні – 2:0. Тернополяни обіграли професійний футбольний клуб “Суми”. Завдяки трьом очкам “Нива” покинула останнє місце у турнірній таблиці. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Матч сьомого туру між “Нивою” та ПФК “Суми” почався із активних дій від обох команд. Суперники зустрічно створювали небезпечні моменти біля чужих воріт, втім, перший забитий гол уболівальники побачили лише наприкінці першого тайму. На 40-й хвилині простріл від Олександра Семенюка врешті замкнув Гудима тож на перерву “Нива” пішла, перемагаючи сумчан.

У другому таймі аргументів для здобуття перемоги знову більше було у господарів, проте в забиті м’ячі атакувальні дії втілилися не відразу. Між невдалими спробами сумчан відігратися, двічі у штанги воріт суперника влучав Ярослав Сворак. Усе ж згодом “Ниві” вдалося подвоїти рахунок – опинившись із м’ячем у штрафному майданчику сумської команди, не розгубився Семенюк.

– У ці дні ми попрацювали непогано. Можу сказати, що я особисто отримав задоволення від ігри, від результату, від бажання футболістів. Віддали вони все, що могли. Мені хотілося б, щоб ми були фізично сильніші і більше буде на полі  вдалих моментів. І я, може, спокійніше буду сидіти на лаві запасних, – каже в. о. головного тренера ФК “Нива” Тернопіль Богдан Самардак.