Футболісти рівненського “Вереса” вийшли до 1/8 фіналу Кубка України

На домашньому стадіоні у Млинові рівняни у додатковий час обіграли клуб “Миколаїв”.

У кубковому протистоянні двох представників Першої ліги господарем поля жереб обрав рівненський “Верес”.

Втім, попри статус гостей, саме миколаївці відкрили на 16-й хвилині рахунок у грі, пише Суспільне.

“Верес” відігрався за кілька хвилин до перерви. Сергій Петько головою замкнув подачу з кутового. У другому таймі усе повторилося. На 70-й хвилині гості знову вийшли вперед, реалізувавши пенальті. Але на 82-й хвилині “вересівець” Роберт Гегедош забив у відповідь – 2:2.

Ключовий момент протистояння стався вже у додатковий час, коли на 94-й хвилині Темур Парцванія був вилучений за друге попередження. Чисельна меншість помножена на втому не дозволила “Миколаєву” продовжувати рівну боротьбу. Упродовж десяти хвилин гості пропустили двічі. Геннадій Пасич сильно пробив у ближній кут, а Михайло Сергійчук реалізував пенальті, який сам і заробив.

“Шість нових футболістів зіграли у порівнянні із попередньою грою чемпіонату. Всі виклалися. Є конкуренція. Якщо гратимемо так – зможемо багато досягти”, – сказав після гри головний тренер “Вереса” Юрій Вірт.

Завдяки перемозі – 4:2 над “Миколаєвом”, “Верес” вшосте у своїй історії виходить до 1/8 фіналу Кубка України.

У попередніх двох раундах рівняни грали в гостях. Спочатку в Черкасах розгромили “Дніпро” – 5:0, а потім в Охтирці – “Альянс” – 3:0.

Найвищим досягненням “Вереса” у Кубку України був вихід до півфіналу у 1994 році.