Фура обвалилась разом із мостом: “хвіст” – у воді, колеса – на трасі (Відео)

ф1Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, на щастя, ніхто не постраждав – водій вантажівки встиг вискочити з кабіни тягача.

Як повідомляє МВС України, сьогодні близько 10 години у Нікопольському районі Дніпропетровщини завалилась секція мосту через затоку Каховського водосховища, коли мостом їхала фура з контейнером.

Зараз на місці працюють правоохоронці та рятувальники, щоб спеціальною технікою дістати вантажівку з води. Фура буквально повисла після падіння однієї із шести двадцятиметрових секцій мосту: “хвіст” фури з вантажем опинився у воді, а колесами тягача вантажівка “тримається” краю траси.

ф2

Цей міст, встановили правоохоронці, є частиною автотраси Кропивницький-Запоріжжя” і перебуває на балансі Служби автомобільних доріг.

Як пише місцеве видання “Наше місто”, Олексіївський міст хоч і є частиною автотраси державного значення, в аварійному стані вже не перший рік. Останній ремонт тут був тиждень тому – ямково ремонтували покриття дороги.

Про цю ДТП сьогодні під час прес-конференції журналісти повідомили Президенту України. Володимир Зеленський заявив, що бере ситуацію з обвалом мосту на контроль.