ФСБ Росії почало чистки у спецслужбах «ДНР» та «ЛНР»

imagesРосійські спецслужби, використовують перемир’я для кадрових чисток у «міністерствах держбезпеки» «ДНР» та «ЛНР». На даний час ці каральні органи бойовиків формовані лише н 25 %. Про це повідомляє експерт Дмитро Тимчук.

Спецслужби Російської Федерації використовують «перемир’я» на Донбасі для проведення реорганізації «спецслужб» «ДНР» і «ЛНР». Зокрема, формуються так звані «міністерства державної безпеки» терористичних республік.

Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень України Дмитро Тимчук.

«Згідно з доповідями координуючої групи ФСБ РФ на Донбасі, на даний момент формування «міністерств державної безпеки» «ДНР» та «ЛНР» закінчено на 25%. Відзначається неефективність організаційної роботи місцевих «фахівців», – йдеться у повідомленні.

Крім того, підкреслюється, що подальше формування цих структур буде здійснюватися під контролем представників російських спецслужб.

Згідно з даними Тимчука, ФСБ Росії призначила колишнього начальника Управління Служби безпеки України в Севастополі Петра Анатолійовича Зиму куратором подальшого формування «органів держбезпеки» терористичних організацій на Донбасі.

Дмитро Тимчук підкреслює, що колишній начальник УСБУ в Севастополі Петро Зима 2 березня 2014 року був призначений колабораціоністським режимом АРК «главою СБУ Криму».

Однак 3 березня в. о. Президента України Олександр Турчинов Указом № 230/2014 звільнив Петра Зиму від займаної посади.

Крім того, зауважується, що СБУ має докази, що незаконно призначений у березні 2014 року «начальник ГУ СБУ Криму» Петро Зима був причетний до масових вбивств мирних громадян у Києві в лютому 2013 року. Також зрадник Зима активно співпрацював з ФСБ Російської Федерації під час анексії Криму.