ФСБ РФ заявила про затримання двох “шпигунів” України. Генштаб ЗСУ повідомив подробиці про одного з них (Фото)

Так ФСБ Росії затримувало зрадника України Долгополова. Фото - Фото ria.ru
Так ФСБ Росії затримувало зрадника України Долгополова. Фото – ria.ru

Затриманий в окупованому Криму начебто український шпигун Дмитро Долгополов – це зрадник України, який в 2014 році перейшов на бік Росії, повідомили в Генштабі ЗСУ.

На сайті ФСБ РФ повідомили про затримання в Сімферополі двох громадян Росії, які начебто шпигували на користь України, передаючи відомості українським спецслужбам про Чорноморський флот РФ.

“У Сімферополі затримані громадяни Російської Федерації Сухоносова Анна Станіславівна і Долгополов Дмитро Олександрович. Останній проходить військову службу на території Республіки Крим”, – йдеться в повідомленні російських спецслужб.

ФСБ РФ порушила кримінальну справу за статтею 275 КК Росії “державна зрада”. Затримані можуть сісти за грати на 20 років.

У Генштабі Збройних сил України підтвердили, що один із затриманих служив в українській армії, але це було ще до анексії Криму. Як написав речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов у Facebook, у 2014-му Дмитро Долгополов перейшов на бік окупантів. Тепер зрадник України знатиме, як служити ворогу.

Відомий Долгополов і сайту “Миротворець”.

ф1