Фрі-файт: збірна Тернопільської області зайняла почесне третє місце

FREEFIGHTУ Тернополі визначилися переможці Кубка України з фрі-файту, повідомляє сайт обласної ради.

Нагадаємо, протягом вихідних у Тернополі тривали змагання Кубка України з фрі-файту дивізіону “Аматор” і першого туру Чемпіонату України дивізіону Еліта в розділі ММА. Кубок України з фрі-файту – найпрестижніша командна нагорода року. Формат турніру – «стінка-на-стінку», коли перемагає не один спортсмен, нехай і надзвичайно високого класу, а вся команда. Змагання відбувалися у приміщенні Тернопільської загальноосвітньої школи №3.

Читайте також. У Тернопіль з’їдуться найсильніші фрі-файтери України

Традиційно турнір відкрили представники влади та спортивної спільноти – голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець, керівник департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур і виконавчий директор Всеукраїнської федераціі фрі-файту Сергій Антропов.

На жаль, уже п’ятеро спортсменів федерації поклали своє життя за цілісність і незалежність нашої держави. Серед них - троє тернополян: майстер спорту України, володар Кубку України з фрі-файту у 2014 році Роман Ільяшенко, кандидати у майстри спорту України Орест Квач та Андрій Юркевич. Учасники змагань хвилиною мовчання вшанували пам'ять своїх побратимів.

Читайте також. Чемпіонат України — тернопляни забрали на Закарпатті майже всі медалі

Продовжують боротьбу із ворогом на Донбасі ще двоє тернопільських спортсменів - Валерій Чоботарь (голова правління обласного осередку фрі-файту, заслужений тренер України) та Микола Гринчук (майстер спорту з фрі-файту (2013), володар Кубка  України).

Додамо, що цьогорічний Кубок України, зважаючи на реалії у державі, міг би не відбутися, адже події виснажують як фінансовий, так і людський ресурс. Завдяки Сергію Антропову, Олександру Долішньому, Андрію Старовойту, Віктору Мацикуру, Олені Підгрушній, Вадиму Стеценку та багатьом народним депутатам Кубок таки відбувся.

Читайте також. Тернопіль: екстрим-парк зведуть у парку «Топільче» — молодь добилася свого

Участь у змагання за Кубок-2015 взяли збірні 16 областей України. До фінальної частини увійшли Сумська та Харківська області (Східний дивізіон), Київська, Вінницька та Житомирська області (Центральний дивізіон), Львівська область (Західний дивізіон), а також минулорічні учасники фіналу Кубка України – збірні Тернопільської та Івано-Франківської областей.

Володар Кубку України 2014 року – збірна Тернопільської області – хоч і змінила за цей рік свій склад на 85% – однак не здала без справжнього бою жодної командної зустрічі, і зайняла почесне третє місце. Нагородження спортсменів провели засновник і вчитель школи фрі-файту Андрій Старовойт і директор департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур. Цінним подарунком (годинник) і грошовою винагородою за високу спортивну майстерність голова обласної  ради Василь Хомінець нагородив спортсмена з Харкова.

Довідково. ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

І місце – збірна Харківської області, тренери: м. с. м. к. Бланк А.О., Крікунов К.В., Моргунов О.А.;

ІІ місце – збірна Івано-Франківської області, тренери: Одайський В.Г., Шевчук О.М., Петрущак А.Б.,  мсу Івахнюк І.В.;

ІІІ місце – збірна Тернопільської області, тренери: ЗТУ Чоботарь В.Г., м. с. м. к. Долішній О.В., м. с. м. к.  Никифорець Г.Д.;

ІІІ місце – збірна Київської області, тренери: Симон А.В., м. с. У. Дудківський В., м. с. У. ЗТУ Росохатий М.В., м. с. м. к. Зінько О.В.;

IV місце – збірна Львівської області, тренери: Грицюк О.Р., з. м. с. Слюсарчук І.А., Кардаш Р.І.;

V місце – збірна Сумської області, тренери: Бондаренко І.А., Гордієнко В.В.;

VІ місце – збірна Вінницької області, тренери: Дишливенко І.О., Камінський О.В, Лейбук Д.М.;

VІІ місце – збірна Житомирської області, тренери: м. с. У. Гінгізов О.М., м. с. У. Козакевич С.Ж., Євстафьєв Ю.В.

Софія Левицька