Фракція Партії регіонів на межі розколу, депутати збирають нараду

Вже не вийде зупинити Фото: lenta-ua.net
Вже не вийде зупинити
Фото: lenta-ua.net

Рада парламентської фракції правлячої Партії регіонів України в понеділок збереться і прийме рішення про подальші дії, повідомив 1 грудня член фракції , депутат України Владислав Лук’янов в ефірі російського телеканалу “Дождь”.

“Ми в понеділок вранці збираємо раду фракції, і будемо приймати рішення про наші подальші дії. І події на Майдані для нас будуть визначальними в тому, яке рішення ми будемо приймати. Але я впевнений, що ситуацію – легко або нелегко – потрібно переводити в мирне, спокійне русло, йти від конфліктів, емоцій, протистоянь і виходити на конструктив . Бо всі ці страйки українські нічого корисного нікому з простих громадян не принесуть”, – сказав депутат України .

Він додав, що завдання партії "втримати ситуацію під контролем, припинити безлади і повернутися до нормального, звичайного життєвого укладу і в Києві, і в Україні".

Читайте також.  У Львівській області розпускають Партію регіонів

А тим часом, екс-глава Адміністрації Президента Олег Рибачук передрікає розкол більшості у Верховній Раді. "Я прогнозую, що у вівторок (3 грудня) буде розкол більшості і з Партії регіонів почнуть виходити депутати . Може перестати існувати більшість як така. Зараз змінюється кон'юнктура і може статися так, що буде пертурбація в "регіонах". Комуністи завжди були продажними - почнуть знову захищати інтереси трудящих " , - заявив політик, передає "Сегодня".

За словами Рибачука, люди вийшли на вулицю з вимогою європейського майбутнього для України і ніщо інше, не привело б до такого великого мітингу.

При цьому Рибачук вважає, що вже зараз потрібно виховувати нового президента. "Ми повинні ставити вимоги - це повинна бути європейська людина, має бути людина, яка буде мати свою команду. Повинна буде не тільки підписати Угоду про асоціацію, але її виконати всі його умови.

Не потрібно нічого вигадувати - треба тільки виконувати. Потрібно щоб президенти показували, що вони в звичайному житті теж європейці. Це означає - особливий спосіб життя. Не жити в Межигір'ї, а жити на вулиці Банковій, наприклад. Ти там живеш, і як Меркель чи Саркозі після свого відходу - зібрав бірочки, меблі, всі речі і пішов. Нам потрібно залишити той процес, коли кожен президент залишає собі дім", - вважає Рибачук.

На його думку, суспільство також має стежити за опозицією. "Зараз довіра до партій дуже маленька. Порожні розмови, порожня риторика - нікого не цікавлять. Євромайдан - це Майдан нового покоління. На ньому стояли ті, що народилися в незалежній Україні. Вони не мають того минулого, вони мислить інакше і з ними можна спілкуватися, вести діалог . Але поки політики відчувають себе незатишно, тому що старі технології не працюють. 40 % українців чекають тверезої переконливої програми. Щоб це сталося, потрібно поставити чіткі умови. У нас є час і опозиція повинна вибрати єдиного кандидата. Це належить вирішувати нам - вони самі ніколи не визначаться, якщо не буде громадянського тиску", - говорить політик.