Фракції ОПЗЖ в парламенті України більше немає

Фракція “Опозиційна платформа – За життя” припинила своє існування у Верховній раді.

Про це повідомляє “Українська правда“.

Як ідеться в повідомленні, офіційне існування фракції припинилось після того, як про розпуск фракції оголосив в ході пленарного засідання ВР головуючий на засіданні.

Раніше із ОПЗЖ почали виходити народні депутати. 25 нардепів створили на основі ОПЗЖ свою депутатську групу і назвалися “Платформа за життя та мир”.

Перший віце-спікер Верховної ради Олександр Корнієнко висловив думку, що на найближчих виборах українці покажуть своє ставлення до новоствореної депутатської групи. За його словами “які літери не бери, одне слово виходить”.

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов закликав членів колишньої ОПЗЖ, не перейменовуватися і підлаштовуватися, а вибачитися перед українцями і піти з парламенту, "поки не винесли".

Як нагадує видання,

  • у березні Рада нацбезпеки та оборони призупинила діяльність в Україні партій, які мають зв’язки з Російською Федерацією. А саме: "Опозиційної платформи – За життя", "Партії Шарія", "Наші", "Опозиційного блоку", "Лівої опозиції", "Союзу лівих сил", "Держави", "Прогресивної соціалістичної партії України", "Соціалістичної партії України", партії "Соціалісти" та "Блоку Володимира Сальдо".
  • 14 квітня фракція проросійської "Опозиційної платформи – За життя" припинила роботу в парламенті.
  • 3 травня Верховна Рада офіційно заборонила діяльність проросійських партій в Україні.
0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
akva

народ выбрал этих депутатов -люди должны лишить их депутатских мандатов,а так получается беззаконие?? почему???