Фотовиставка «Мій Тернопіль» слугуватиме популяризації принад міста

stajuvanniaСтажери «Школи молодого реформатора» організовують фотовиставку «Мій Тернопіль», повідомляє сайт міської ради.

Наразі Тернопільська міська рада шукає талановитих фотографів для участі у майбутній фотовиставці. Вона відбудеться 29 березня в Українському Домі «Перемога».

Читайте також. Молодіжний Центр у Тернополі може стати платформою для змін і розвитку

До речі, ідея цього проекту належить учасниці стажування «Школа молодого реформатора» Ользі Мальчик. Мета фотовиставки – показати сучасний Тернопіль у світлинах, допомогти у реалізації творчій молоді, яка захоплюється фотомистецтвом, і розвивати бренд міста. Фотовиставка «Мій Тернопіль» буде мандрівною, а це означає, що її зможуть побачити не лише жителі нашого міста, а й міста-побратими.

Довідкову інформацію щодо проекту «Мій Тернопіль» можна отримати за телефоном - 098-818-84-63.

Читайте також. Молоді у селах Тернопілля бракує неформальної освіти, змістовного дозвілля — активісти (Фото)

До слова, проект «Мій Тернопіль» - другий, який організовують у рамках програми стажування молоді в органі місцевого самоврядування - «Школа молодого реформатора». Перший проект стажери провели до Дня святого Валентина із назвою «Кохання у кожному серці». Усі охочі тоді за символічні пожертви могли сфотографуватися біля великого банера із написами «Бандерівець», «Слава Україні» і т. ін. Усі виручені кошти спрямували на підтримку бійців у зоні АТО.

Довідково. Для участі у фотовиставці запрошують фотографів без вікових і професійних обмежень. Їм необхідно до 20 березня надіслати пропоновані фотографії Тернополя на електронну адресу - [email protected]. Із усіх фото організатори оберуть найкращих 30 робіт, які й будуть представлені на фотовиставці.

Софія Левицька