Еротичні легенди Львова (Фото)

Леопольд фон Захер-Мазох
Леопольд фон Захер-Мазох

Коли говорять про «Еротичний Львів», розповідають про ревнощі й підступи, вічне кохання й романтичні дуелі, борделі, феміністок та жінок, які боролися за своє кохання.

Еротизували Львів своєю присутністю свого часу Джакомо Казанова, Леопольд фон Захер-Мазох… Останньому стоїть пам’ятник  на вул. Сербська, 7 біля кафе «Мазох-кафе». З дитинства маленький Леопольд підглядав у замковий отвір за інтимним життям своєї тітки, яка полюбляла сексуальні знущання над своїм партнером. З часом, уже дорослий Леопольд, описав побачене у своїх численних літературних творах. Згодом віденський психолог Ріхард фон Крафт-Ебінґ назвав сексуальну патологію, що характеризується отриманням задоволення від болю та підкорення, мазохізмом.

Нині ж побутує легенда: достатньо жінці потерти у широких кишенях львівського пам’ятника Мазоху, як тієї ж ночі стануть реальністю усі її сексуальні фантазії.

Заслуговує на увагу і саме кафе. Особливістю його – їжа з афродизіаками, індивідуальні екстримальні коктейлі, атракційне обслуговування, тематичні атрибути та сувеніри. До речі, якщо ви поганий коханець або не вірний своїй половинці, то вас там можуть відшмагати цілком реальними батогами, пише Україна туристична.

dsc_0652

Продовжуючи тему кафе, не можна не згадати кафе-бар «Кумпель». Зазвичай про нього згадують усі екскурсоводи, адже, щоб отримати там пиво, потрібно гарненько потерти груди кельнерці і від того, наскільки добре ви їх потрете, залежить, скільки пива ви отримаєте. Та не варто пускати слину, адже барменка – це муляж зі спеціальними датчиками на грудях. Однак ви можете перевірити, чи вмієте ви правильно голубити жіночі перса.

Також варто відзначити, що у Львові повсюди зустрічаються скульптури з оголеними частинами тіла. Місцеві та туристи швидко наділяють їх різними повір’ями, прикметами та легендами.

Untitledf-77Одна з візитівок туристичного Львова – «Львівська майстерня шоколаду» – також долучилися до еротичних легенд Львова, створивши свою серію шоколадних фігурок із славнозвісної камасутри.

Неодмінно відвідайте ці легендарні місця у Львові і Ви не пошкодуєте!