Forbes назвав найбільш переоцінених акторів (Фото)

1331207Журнал Forbes назвав знаменитостей, які стали найбільш переоціненими в Голлівуді – повідомляє КореспондентУ списку лідирує американський комедійний актор Адам Сендлер, який став вже не таким смішним в нещодавніх кінострічках «Однокласники» та «Мій пацан».

Як і в минулому році, Кетрін Хейгл зберігає срібну медаль за ступенем переоціненості на килимовій доріжці. Скоріше за все, «Гола правда» виявився занадто хорошим кіно, оскільки всі наступні ролі не принесли актрисі приємних відгуків від кінокритиків.

1331215

Чарівна "Блондинка в законі" Різ Візерспун вже не та що раніше, гра «Звідки ти знаєш?» і «Отже війна» не привели в захват публіку і не окупили інвестований бюджет.

1331217

«Скажені перегони» з Ніколасом Кейджем у головній ролі принесла лише 29 мільйонів, що можна вважати провалом, враховуючи вкладені у зйомки кошти.

1331218

Кевін Джеймс - відмінний комедійний актор, завжди тішить публіку блискучими ролями в кіно, однак «Зараз буде Бум!» не був оцінений так само високо, тому сьогодні він 5-й у списку найбільш переоцінених зірок.

1331219

Шостий у списку "переоцінених" акторів - легендарний Дензел Вашингтон, гра якого, незважаючи на якісні ролі у кіно, також не змогла зробити фільми більше достойними.

1331220

Стів Керелл вперше потрапив у подібний рейтинг, розчарувавши мільйони невдало зіграною роллю у «Неймовірному Берті Вандерстоуні».

1331222

На восьмому місці - одна з найбільш затребуваних актрис Голівуду - Дженніфер Еністон. Попри те, що більшості припав до душі фільм «Ми – Міллери», «Оголена спокуса» не зібрала очікувану суму, вкладену в картину.

1331223

Метт Деймон, який завжди грав лише у «крутому» кіно, останнім часом робить не найвдаліший вибір, від чого стрімко зменшуються касові збори і, відповідно, його гонорари.

1331224

Завершує Топ тих, від кого чекали більшого, красень Райан Рейнолдс, який розчарував у одній з останніх стрічок «R.I.P.D. Примарний патруль».

1331213