Фінінспекція перевірила коледж, який очолює активістка Євромайдану

Фото ru.tsn.ua
Фото ru.tsn.ua

Фінансові інспектори у Тернопільському Галицькому коледжі ім. В. Чорновола виявили втрати на суму більше 185 тис грн, повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області.

Під час ревізії інспектори виявили, що видатки на надання послуг, які працівники виконували на платних умовах, проведено із загального фонду кошторису. Це порушення призвело до втрат на суму майже 92 тис. гривень.

Також встановлено невиконання замовниками платних освітніх послуг (фізичними особами) умов договорів про навчання, внаслідок чого коледж недоотримав власних надходжень на загальну суму майже 49 тис. гривень.

Ревізія дотримання законодавства при використанні коштів на сплату єдиного соціального внеску встановила, що для працівника, якому встановлена група інвалідності, застосована завищена ставка збору. Це призвело до зайвої сплати внеску до Пенсійного фонду України на загальну суму майже 25 тис. гривень, чим завдано коледжу збитків на цю суму.

Інспектори також встановили оплату сумісникам за невідпрацьований час, завищення вартості виконаних будівельно-ремонтних робіт та зайве списання товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 20 тис. гривень.

За недотримання законодавства з фінансових питань 12 посадових осіб навчального закладу притягнуто до адміністративної відповідальності, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Керівнику установи направлені обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.