Фільм про українських миротворців у Грузії показали на Донеччині та Луганщині (Фото)

фото: Фейсбук "Миротворці. У горах Сванетії".
фото: Фейсбук “Миротворці. У горах Сванетії”.

Впродовж двох тижнів населеними пунктами Донеччини та Луганщини мандрує авторський колектив документального фільму «Миротворці. У горах Сванетії».

Мистецька акція відбувається з метою популяризації Українського війська за підтримки штабу Об’єднаних сил та Міністерства інформаційної політики України, інформує спільнота фільму у Фейсбук Миротворці. У горах Сванетії .

За цей час, проведено десятків показів у великих та маленьких населених пунктах Луганщини та Донеччини, проведено низку творчих зустрічей під час яких продюсер фільму Мирослав Гай, автор ідеї Валентина Охлопкова та заступник командувача Об’єднаних сил зі стратегічних комунікацій полковник Руслан Мірошниченко розповідали про виникнення ідеї та історію створення документального фільму.

Характерною ознакою мистецької акції стало неформальне спілкування по завершенню перегляду стрічки, так звані, уроки медійної грамотності для дітей та юнацтва. Під час них продюсер фільму Мирослав Гай на прикладах роз’яснював присутнім найпростіші способи захисту інформації у соціальних мережах, як боротися з «ботами» та перевіряти достовірність інформації.

фото: Фейсбук "Миротворці. У горах Сванетії".
фото: Фейсбук “Миротворці. У горах Сванетії”.

Натомість, полковник Руслан Мірошниченко розповідав про звитяжну історію української миротворчості під егідою ООН, НАТО та інших міжнародних організацій.
На прохання місцевих громад Донеччини географію показів було розширено на маленькі за кількістю проживаючих населенні пункти.

Покази документального фільму «Миротворці. У горах Сванетії» відбудуться невдовзі в Мар’їнці, Красногорівці, Покровську, Краматорську, Лимані, Авдіївці.