Фестиваль вишиванки на Тернопільщині отримав перемогу у конкурсі “7 чудес Тернопілля – 2018» у номінації «Культурна цінність»

фото: Борщівська РДА нагороду директору Борщівського обласного краєзнавчого музею Михайлові Сохацькому вручає голова Тернопільської облради Віктор Овчарук
фото: Борщівська РДА
нагороду директору Борщівського обласного краєзнавчого музею Михайлові Сохацькому вручає голова Тернопільської облради Віктор Овчарук

Про це, під час урочистого засідання з нагоди відзначення в області Всесвітнього дня туризму й Дня туризму в Україні,  повідомили заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик та голова обласної ради Віктор Овчарук.

Зокрема, вони вручили відзнаки голові Борщівської районної державної адміністрації Людмилі Юзьків, директору Борщівського обласного краєзнавчого музею Михайлу Сохацькому за сприяння розвитку туристичної галузі, збереження культурної спадщини Тернопільської області.

Приємною стала новина про перемогу у конкурсі «7 чудес Тернопілля – 2018» у номінації «Культурна цінність»  Всеукраїнського фольклорно-мистецького фестивалю «Борщівська вишиванка», який традиційно проходить у місті Борщеві, що на Тернопільщині.

Фестиваль має постійних друзів, які протягом багатьох років є не лише ідейними натхненниками свята, але й в особливий спосіб прикладаються до його проведення. Щира подяка всім організаторам і учасникам даного фестивалю, адже таке дійство потребує довгої і серйозної підготовки, а ще допомоги багатьох людей, організацій та установ.