Феєрверків у Тернополі під час свят не продаватимуть, зате ялинки – у 19 місцях

торгівляУ Тернополі в період новорічних свят організують традиційну святкову торгівлю та цікаві конкурси.

На черговому засіданні виконавчого комітету прийняли ряд рішень щодо організації та проведення зимової торгівлі та визначення місць продажу ялинок у Тернополі, повідомляє сайт міської ради.

Читайте також. Тернополян просять прикрасити місто до свят і отримати за це… грамоту

– На період новорічно-різдвяних свят із 15 грудня до 20 січня у Тернополі розмістять об’єкти торгівлі на території від скверу Тараса Шевченка до пам’ятника Незалежності та на вулиці Грушевського, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Також на цій території будуть функціонувати зимові види атракціонів.

За словами міського голови, уже розробили схему розміщення об’єктів торгівлі, причому торгувати там можуть підприємці лише продовольчими та непродовольчими товарами, окрім піротехнічних засобів. Також на період новорічних свят залишається чинною заборона на використання феєрверків та салютів у Тернополі.

Читайте також. Подяка мера чи премія — за кращий макет Різдвяної шопки у Тернополі

До слова, на засіданні виконкому затвердили 19 місць для продажу новорічних ялинок і виділили кошти для нагородження переможців міських конкурсів «Феєрія новорічного міста» та «Різдвяне диво».

Довідково. Заявки на участь у конкурсі «Різдвяне диво» приймають до 5 січня 2015 року в управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради за адресою: 46001, бульв. Шевченка, 1, каб. 31. Міський конкурс «Феєрія новорічного міста» відбувається з 1 грудня до 12 січня. Заявки на участь приймають до 25.12.2014 р. у номінації «Карнавал прикрас» - в управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради за адресою: вул. Коперника, 1; у номінації «Зелена модниця» та «Настрій, дарований серцем» - в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР за адресою: вул. Коперника, 1.

Софія Левицька