Факти приголомшують: очільники бойовиків почали розповідати про масштаби мародерства на Донбасі

ф7Мародерство в “ДНР” існувало завжди – від початку її самопроголошенння і до сьогодні. Про раніше невідомі факти мародерства на початку “руской вєсни” при захопленні Донецької ОДА і самопроголошенні “ДНР” почали відверто говорити очільники бойовиків.

Нові масштаби мородерства на окупованому Донбасі, що приголомшують, випливли у дискусії на сторінці у Фейсбук колишнього командира батальону “Керч” терористичної “ДНР” Вадима Погодіна. У дискусії, зокрема, взяв участь колишній так званий глава “МЗС ДНР” Олександр Кофман.

У їх дописах виявилось, що при захопленні Донецької ОДА, коли сепаратисти готували так званий референдум", був вкрадений папір, на якому збирались друкувати так звані бюлетені. Зробили це начебто бойовики банди "Оплот", яку очолював нинішній "глава дНР" Олександр Захарченко. Вкрали з захопленої ОДА і меблі та інше цінне майно.

Читайте також: Ходаковський клянеться, що грабує Донбас не для себе

"Віджали" на початку "руской весни" сепаратисти не тільки броньовані авто місцевої "еліти", а й розікрали дорогі машини з автосалонів.

Читайте також: Стрєлков сказав, скількох людей розстріляв в окупованому Слов’янську

Мародерство було і в підрозділі бойовика "Стрєлка", який за це розстріляв кількох своїх підлеглих бойовиків, що екс-"міністр оборони ДНР" Ігор Стрєлков уже раніше сам підтверджував.

Читайте також: Опубліковані накази Стрєлкова про розстріл бойовиків «ДНР» (Документ)

Однак після втечі Стрєлкова, як ідеться в дискусії колишніх ватажків в мережі, мародерство і грабунок в "ДНР" стали звичним явищем.

Читайте також: Захарченка назвали мародером: стало відомо, де вкрали шаблю, яку «глава ДНР» видавав за родинну реліквію

"Всі майже мародери залишились на Донбасі, з них кістяк нинішньої влади і створений", - резюмував Погодін.

ф1ф2ф3