Фахівці пояснили посмішку Рябчука при розповіді про розстріл товаришів у Дніпрі (Відео)

Затриманий Артем Рябчук розповідає, як розстріляв товаришів. Фото – скріншот з відео

До розстрілу караулу з автомата нацгвардійця Артема Рябчука привів психологічний стан і доступ до зброї.

Про це військовий психолог Андрій Козінчук і ветеран правоохоронних органів Валерій Кур заявили ТСН, аналізуючи відео зізнання Рябчука у розстрілі караулу Нацгвардії у Дніпрі в ніч на 27 січня.

“Він у шоковому стані, тому реакція неадекватна – посмішка. Насправді йому зовсім не радісно… Тому він пояснює свої дії з точки зору логіки, а не етики. Що стало “спусковим гачком”, ми не знаємо. Але те, що інформаційне поле вплинуло, – це однозначно”, – прокоментував військовий психолог Андрій Козінчук відео зізнання Рябчука після затримання.

Читайте також: Добивав поранених: кадри розстрілу нацгвардійцем товаришів у Дніпрі (Відео)

"Стався якийсь внутрішній конфлікт, який не помітили командири. А далі пішов вже ланцюжок подій. У результаті людина, яка опинилась на піку психологічного розладу, змогла дістатись до зброї. Тоді вже все", - сказав колишній очільник управління кримінальної розвідки УБОЗ МВС України Валерій Кур.

Читайте також: “Я вистрелив їй у голову”, – затриманий нацгвардієць розповів подробиці свого злочину (Відео)

Нагадаємо, що в ході розслідування кримінального провадження за фактом розстрілу караулу Нацгвардії затриманому підозрюваному Артему Рябчуку призначено експертизу, яка встановити його психологічний стан та осудність.

Більше подробиць - у сюжеті ТСН.