Фахівці у Тернополі обговорювали, чи має бути земля товаром (Фото)

Усі фото - з сайту Тернопільської ОДА
Усі фото – з сайту Тернопільської ОДА

Круглий стіл з питань обговорення законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» відбувся у залі засідань ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Як повідомляє Тернопільська ОДА, участь у ньому  взяли представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади області, керівники сільськогосподарських підприємств краю.

Долучився до дискусії і заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. Він наголосив, що, на жаль, в Україні допущено багато помилок при реформуванні у сфері земельних відносин  і наслідком цього є хаос. Така тенденція характерна і для Тернопілля. Тому зараз територіальним органам земельних ресурсів області необхідно не тільки впроваджувати прозорі механізми діяльності, а й шукати нові принципи взаємодії з населенням.

«Земельні питання є найбільшим подразником для людей, тому у народі до цієї сфери панує велика недовіра, - зазначив Леонід Бицюра. – З одного боку, вона зумовлена об’єктивними речами, а з іншого – ця недовіра не дозволяє використовувати всі ресурси, які є в державі, в тому числі і на Тернопільщині. Покращити ситуацію ОДА2 Бицюраможе не тільки реформування нормативно-правої бази, а насамперед - зміна підходів та організації діяльності у сфері земельних відносин».

Заступник голови облдержадміністрації акцентував увагу на важливості роботи у форматі круглого столу. Адже часто представники органів місцевого самоврядування не можуть роз’яснити громаді питання, пов’язані із земельними відносинами.
Учасники заходу висловили свої зауваження та внесли низку пропозицій до законопроекту.

ДОВІДКОВО: Необхідність реформування земельних відносин в Україні була визнана ще на початку дев’яностих років. Так, 18 грудня 1990 року Верховна Рада України прийняла Постанову “Про земельну реформу”, відповідно до якої всі землі України були оголошені об’єктом реформи.  У березні 1992 року Верховна Рада України прийняла Земельний кодекс і Постанову “Про прискорення земельної реформи і приватизації землі”, які дозволили почати процеси роздержавлення, паювання і приватизації землі в аграрних підприємствах. Декрет Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року “Про приватизацію земельних ділянок” надав можливість безоплатно передавати у приватну власність присадибні земельні ділянки для ведення особистого підсобного господарства, будівництва і обслуговування жилого будинку і господарських будівель, присадибних ділянок, садівництва, дачного і гаражного будівництва, у межах норм, встановлених Земельним кодексом України.

Початковий етап реформування земельних відносин передбачав роздержавлення землі, тобто передачу її в колективну власність сільськогосподарським підприємствам. Земля передавалася за умови, що на вимогу членів підприємств вона буде розпайована і, при потребі, виділена в натурі на земельні ділянки із статусом приватної власності.

Якщо станом на 1 січня 1992 року всі земельні угіддя країни знаходились у державній власності, то вже на 1 січня 2014 року в приватній власності знаходиться 30 млн гектарів землі, або майже 50% земельної площі країни.

ОДА3Указ Президента Україні від 10 листопада 1994 року “Про невідкладні заходи щодо прискорення земельної реформи у сфері сільськогосподарського виробництва” прискорив завершення процесу роздержавлення землі.

Логічним продовженням земельної реформи став Указ Президента України від 8 серпня 1995 року “Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям”, яким передбачався розподіл земель, як правило, без виділення в натурі, переданих у колективну власність недержавних сільськогосподарських підприємств, на земельні частки (паї) і видача членам цих підприємств сертифікатів єдиного зразка, що гарантують право на земельну частку (пай) в землі, яка перебуває у колективній власності. Таким чином власники сертифікатів отримали право вільного виходу з підприємств із своїми земельними частками (паями) з подальшим виділенням останніх в натурі.

На сьогодні близько 6,9 млн громадян набули право на земельну частку (пай) ізних 6,7 млн громадян отримали правовстановлюючі документи на земельну ділянку, в результаті чого майже 27 млн сільськогосподарських угідь передано у приватну власність для ведення товарного с/г виробництва.

Новим витком розвитку земельних відносин стало прийняття у жовтні  2001 року Верховною Радою України нового Земельного кодексу України, яким, зокрема, було введено тимчасову заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва як державної, так і приватної форми власності, тобто запроваджено так званий «мораторій».

Докладно ознайомитися із законопроектом можна на сайті Держземагентства України у розділі законотворча діяльність за наступним посиланням http://land.gov.ua/zakonotvorcha-diialnist/633.html?view=normativeact.