Безсмертний вказав на глобальні помилки України у реакції на дії Кремля на Донбасі: “Не діяти в такій ситуації не можна” (Відео)

ф1Україна досі не готова адекватно і правильно реагувати на загострення ситуації на Донбасі і військові та політичні провокації Росії, що показала реакція української сторони на грубе порушення Мінських угод і обстріл бойовиками українських військових 6 серпня, внаслідок чого загинули 4 бійці ЗСУ.

Про це заявив в ефірі 5 каналу представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний.

Він звернув увагу на те, що 6 серпня була ціла низка подій, що разом складають сплановану Кремлем провокацію: ранковий смертельний обстріл бойовиками українських позицій, далі – провокація “посадовців ЛНР”, які провокативно з’явились у Станиці Луганській, а потім – заяви бойовиків і Путіна зі звинуваченнями української сторони.

Читайте також: На ескалацію конфлікту на Донбасі зреагували Зеленський і Волкер: дані про обстріл бойовиків, який забрав життя 4 бійців ЗСУ (Відео)

“Не діяти в такій ситуації не можна”, – наголосив Роман Безсмертний на недостатній реакції України на цю велику провокація Росії, спрямовану на відновлення повномасштабних бойових дій на Донбасі.

Читайте також: «Я дуже вас прошу», — Зеленський зробив термінову заяву після розмови з Путіним. Повна версія (Відео)

На думку Безмертного, Україна мала б того ж дня 6 серпня провести позачергову зустріч Тристоронньої контактної групи і заявити про вихід із Мінського процесу до термінової зустрічі “нормандської четвірки”. У військовому плані на обстріл під Павлополем ЗСУ мали відкрити вогонь у відповідь по відомих позиціях бойовиків, а також зробити ще низку дій, про які Роман Безмерний, як заявив, повідомив Офіс Президента України, та такі дії українською стороною зроблені не були.

Читайте також:«Високопосадовці ЛНР» перейшли лінію розмежування на Донбасі: «Щастя — наше» (Відео)

“Надалі у виникненні таких ситуацій Україна повинна чітко заявити, що повторення подібної ситуації автоматично приведе до перекриття постачання води, електроенергії і всього, що тільки можна, закриття усіх КПВВ. Або ми навчимося жорстко реагувати на такі провокації та вбивства наших солдатів, або ми ніколи не зрозуміємо, що таке захищати свою Вітчизну”, – резюмував Роман Безсмертний.

Читайте також: Путін у розмові з Зеленським назвав дві передумови миру на Донбасі

Всі подробиці – у прямій мові Романа Безсмертного у відео 5 каналу.