Євросоюз закликає українську владу рішучіше боротися з олігархами

Керівництво України має продовжити реформи без олігархів.

Про це заявила речник Єврокомісії Майя Косьянчич, передає Укрінформ, висловлюючи позицію ЄС щодо заслуховування та рішень у Верховній Раді щодо діяльності уряду.

Читайте також: Відставка Яценюка. Дубль другий

“ЄС ретельно відслідковує події цього тижня на пленарній сесії Верховної Ради. За такого критичного стану справ дуже важливо, щоб політичні лідери країни продовжили зосереджуватися на важливій роботі із подальших реформ”, – наголосила Косьянчич.

Читайте також: Парламенту пропонують ще раз проголосувати за недовіру уряду

Вона нагадала, що реформи мають відбуватися у відповідності до Угоди про асоціацію Україна-ЄС, включаючи поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі, та фокусуватися на верховенстві права, боротьбі з корупцією і демократичній підзвітності.

Читайте також: Яценюк залишається. У Раді забракло голосів для відставки — повна версія звіту Уряду і дебатів у ВР (Відео)

За словами представника Єврокомісії, також необхідні більш рішучі дії у супротив впливу олігархів на політичні структури, демонополізацію, а також приватизацію державних підприємств з метою забезпечення ефективнішого управління, подальше покращення місцевого самоврядування, реформа державної служби, включаючи фіскальні і податкові органи.