Євросоюз виділить Україні фінансову допомогу

MoneyУ 2014 році Україна отримає від Євросоюзу 88 мільйонів євро за програмою бюджетної підтримки. Гроші направлять на усунення технічних бар’єрів у торгівлі, транспорті тощо.

Про це заявила начальник відділу євроінтеграції, співпраці з МВФ, СНД та іншими міжнародними організаціями департаменту боргової і міжнародної фінансової політики Міністерства фінансів України Людмила Дмитрієва.

“Ми вчора одержали листа, в якому Єврокомісія підтверджує надання 88 млн євро бюджетної підтримки. ЄС продовжує підтримку України”, – повідомила вона УНІАН.

У Мінфіні вже вирішили направити гроші до спеціального фонду держбюджету, а потім перерахувати одержувачам.

"Це бюджетна підтримка за однією з шести угод з ЄС, які вже є. На стадії підписання ще три. Зі 160 млн, які ми могли одержати цього року, ми можемо одержати 88 млн на такі напрями, як усунення технічних бар'єрів у торгівлі, транспорті, екології, енергетиці, управлінні кордонами", - додала Людмила Дмитрієва.

Нагадаємо, сьогодні вранці закінчилася офіційна частина саміту Східного партнерства у Вільнюсі, проте угода про асоціацію з Україною підписана не була.

Джерело - ТСН