Євромайдан у Тернополі остерігається провокацій. Спроби вже були – Ігор Черепанський

Комендант наметового містечка Ігор Черепанський виступає на Євромайдані Тернополя
Комендант наметового містечка Ігор Черепанський виступає на Євромайдані Тернополя

Цієї ночі близько 2-3 години до бочок у наметовому містечку Євромайдану у Тернополі підійшли троє молодиків. Спочатку просто грілись, потім все голосніше почали розмовляти, врешті дійшло до викриків “Я вор, я сідєл!”. Спочатку провокаторів намагались втихомирити чергові нометового містечка. Коли це не допомогло, втрутились міліціонери. Про це розповів ІА “7 Днів-Україна” голова громадської організації “Європейський погляд”, комендант наметового містечка Євромайдану у Тернополі Ігор Черепанський.

Спроба провокації була і вчора близько 18 години, розповідає Ігор Черепанський. Неадекватний молодий чоловік, вірогідно, дуже п’яний, піднявся на сходи театру, вирвав мікрофон у ведучого -на цей час це був Dj Фаля – та почав вигукувати нецензурщину. Молодика відразу ж забрали.

До провокацій, каже комендант наметового містечка Ігор Черепанський, Євромайдан у Тернополі готовий – про можливість провокацій організаторів Майдану попереджали різні джерела. А міліції Тернопільщини Євромайдан у Тернополі дуже вдячний за професійну охорону громадського порядку, запевняє Ігор Черепанський.