Як збірна України пройшла шлях до свого найвищого досягнення у Євро-2020 (Відео)

Тріумф збірної України після перемоги над збірною Швеції в 1/8 Євро-2020. Фото – УАФ

На Чемпіонат Європи з футболу збірна України їхала з острахом після повного провалу на цьому турнірі в 2016 році. Із Євро-2020 збірна України  повернулась командою, яка здобула на цьому турнірі найвищий в своїй історії результат – вихід у чвертьфінал.

Тепер збірна України серед своїх досягнень має гру у чвертьфіналі Чемпіонату Європи. Попри те, що цей чвертьфінальний матч збірній Англії 3 липня українські футболісти програли, за час виступів на Євро-2020 збірна України встигла показати значний результат.

Так, перемога збірної України над збірною Швеції і вихід у чвертьфінал стали сенсацією в історії української збірної, бо з групи збірна України могла не вийти взагалі. У плей-офф збірна України вийшла завдяки перемозі в групі збірної Швеції над збірною Польщі.

Сенсаційним став і переможний для збірної України гол Артема Довбика у матчі зі збірною Швеції. Цим голом український форвард встановив новий рекорд Чемпіонату Європи.

У чвертьфіналі Євро-2020 збірна України грала зі збірною Англії. Перемогти збірну країни-родоначальника футболу українським футболістам не вдалося. Матч завершився з рахунком 0:4 не на користь збірної України.

Виступ збірної України на Євро-2020 дав збірній Україні неоціненний досвід, що стане в нагоді українським футболістам вже в наступному міжнародному турнірі.