Кличко про повернення Києва у жорсткий карантин: “Ми все ближче до такого рішення” (Відео, Мапа)

Віталій Кличко не виключає, що найближчим часом Київ повернеться у жорсткий карантин через зростання в столиці захворюваності на коронавірус.

Про це Віталій Кличко повідомив сьогодні під час онлайн-брифінгу на сайті КМДА.

Міський голова сказав, що якщо найближчими днями у лікарнях і далі зростатиме кількість важких пацієнтів із Covid-19, а кияни не припинять ігнорувати санітарні вимоги, то в столиці жорсткий карантин буде повернуто.

"Ми будемо вимушені повернутися до суворих обмежень, у тому числі - і в роботі громадського транспорту", - сказав Кличко.

Читайте також: В Україні понад 41 тисяча випадків Covid-19: карта поширення коронавірусу по областях

За словами Кличка, загальна ситуація із захворюваністю на коронавірус у Києві погіршується - 25 червня лабораторно підтверджена найбільша в місті з початку пандемії кількість нових випадків Covid-19 за добу.

"Кількість мешканців Києва, у яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 115 людей", - повідомив Кличко.

Він також проінформував, що в Києві виявлений новий спалах коронавірусу - Covid-19 лабораторно підтверджений у 5-ти продавців ринку на Троєщині.

Відтак міський голова закликав киян повернутись до суворого дотримання вимог адаптивного карантину, інакше у Київ повернеться жорсткий карантин.

"Ми все ближче до такого рішення", - наголосив Віталій Кличко.