Ветеран АТО Мартін Брест пояснив, чому хотів би бачити на “Книжковому Арсеналі” Порошенка (Відео)

Мартін Брест серед читачів. Фото - "Рупор Одеси"
Мартін Брест серед читачів. Фото – “Рупор Одеси”

Ветеран АТО і автор двох книг про війну на Донбасі Мартін Брест запросив Президента України на ІХ Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал”.

У відеозверненні на своїй сторінці у Фейсбук Мартін Брест повідомив, що під час “Книжкового Арсеналу” в Києві 22-26 травня вперше буде розгорнуто “Ветеранський намет”. Цей намет представлятиме стенди книг про війну на Донбасі, авторами яких є українськими військові, які воювали з російським окупантами.

Мартін Брест підкреслив, що як автор таких книг хотів би бачити біля стенду з військовими книжками саме Президента України Петра Порошенка.

Читайте також: Мартін Брест тонко потролив нардепів щодо дати інавгурації: «Ніби ол інклюзів, але…» (Відео) – Блог

“За традицією на “Книжковий Арсенал” приїздить Президент  із дружиною. І справа в тому, що мені досі не зрозуміло, чи зможе підійти Президент, який вважає російських найманців, сепаратистів і терористів “ополченцями”. Для мене зрозуміліше і логічніше було б, якби до нас підійшов той Президент і Верховний головнокомандувач, який правильно розуміє цілі і завдання російсько-української війни. Разом, звісно, зі своєю дружиною Мариною Анатоліївною”, – сказав Мартін Брест.

Читайте також: «Фантастична атмосфера», — на презентацію книги ветеранів АТО приїздив «Олексійович» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», під час дебатів кандидатів у Президенти України на НСК “Олімпійський” 19 квітня Володимир Зеленський російських окупантів Донбасу назвав “повстанцями”. Це обурило громадськість, особливо ветеранів АТО, які підкреслювали, що неприпустимо називати “повстанцями” і “ополченцями” кадрових російських військових і російських найманців, яких Кремль надіслав загарбати Україну військовим шляхом.

Читайте також: Дебати між кандидатами в Президенти України на НСК «Олімпійський» і в студії «Суспільного» — повна версія (Відео)

ф0