Ескізні проекти пам’ятника “Небесній сотні” автори подаватимуть анонімно

P3030024-nВідкритий конкурс на ескізний проект пам’ятника “Небесній сотні”, що постане на площі Героїв Євромайдану у Тернополі, проводять, аби увічнити пам’ять загиблих Героїв Майдану у Києві.

Тривалість проведення конкурсу – два місяці з дня опублікування про оголошення конкурсу в ЗМІ. Переможець конкурсу отримує переважне право на подальшу реалізацію проекту.

Читайте також. Якщо можу співати, танцювати, творити, я живу”, – казала художниця з Тернополя (Відео)

– При проектуванні слід врахувати соціальну значимість монументу і його функціональність, адже він є частиною трагічної пам’яті про Героїв встановлення української держави в Новітній історії України, – йдеться на сайті міськради. – До участі запрошують фахівців та авторські колективи.

За результатами конкурсу журі відбере три кращі проектні пропозиції. Для визначення кращих пропозицій встановили три премії: перша - 5 000 грн, друга - 3 000, третя - 2 000. Рішення журі є остаточним і не може бути змінене, в тому числі й замовником конкурсу. Усі графічні та текстові матеріали слід подавати державною мовою.

Довідково. Проектні пропозиції подають на конкурс анонімно під девізом у формі шестизначного числа, яке проставляють у верхньому правому кутку на перших сторінках усіх матеріалів проекту та пояснювальній записці. Графічні матеріали подають на планшетах не менше формату А-2 загальною площею не більше 2 м 2 (окрім макетів і моделей) в Управління культури і мистецтв за адресою: м. Тернопіль, бульвар Т.Г.Шевченка, 1, пов. 3, контактний тел. 42-06-72 з 14.30 до 16.30.

СКЛАД ЖУРІ

Надал Сергій Віталійович - міський голова, голова журі
Бицюра Леонід Олексійович - заступник голови журі
Бабій Наталія Богданівна - головний спеціаліст управління культури і мистецтв, секретар журі

Члени журі – 13 осіб. Серед них: начальник управління культури і мистецтв Олександр Смик, голова Тернопільської обласної спілки художників України Ігор Дорош, директор комунальної установи початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Тернопільська художня школа» Євген Чопик та інші.