ЄС запровадив санкції щодо організаторів виборів президента РФ в окупованому Криму – Порошенко (Відео)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

У санкційний список Євросоюзу потрапили безпосередні організатори виборів Президента Росії в окупвоаному Криму, що їх російські окупанти провели 18 березня цього року.

Про запровадження нових санкцій ЄС повідомив сьогодні Президент України на спільному брифінгу за підсумками переговорів з президентом Словенії, який з візитом перебуває сьогодні в Україні.

“Ми щойно отримали повідомлення як результат нашої інтенсивної координації з партнерами по ЄС, що 8 травня Комітет постійних представників ЄС ухвалив рішення про введення обмежувальних заходів у зв’язку з підривом територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України. Цим правовим актом до списку індивідуальних санкцій додаються ті особи, які брали безпосередню участь в організації та проведенні незаконних виборів президента РФ на території Криму”, – сказав Петро Порошенко.

Читайте також: Український парламент визнав нелегітимними вибори Президента Росії в анексованому Криму

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Володимир Путін, який керує цією країною вже майже 20 років поспіль, у березні цього року на виборах знову був обраний президентом РФ.

Через те, що президентські вибори відбувались і в анексованому Криму, Україна і цивілізований світ не визнали їх результатів на окупованому Росією півострові.

Читайте також: «Нікчемні вибори»: ООН висловила свою позицію щодо голосування 18 березня у Криму

Інавгурація Путіна 7 травня відбувалась на тлі масових акцій протесту в Росії і масових затримань.

Читайте також: Україна ввела санкції щодо російських агресорів

Відео – 112 Україна