ЄС оприлюднив членів “списку Януковича”, щодо яких запроваджують санкції

imagesВ Євросоюзі оприлюднено список осіб, щодо яких Євросоюз вводить економічні санкції. Список опублікований у додатку до рішення Ради ЄС про введення економічних санкцій, передає «РИА Новости».

«Всі кошти та економічні ресурси, що належать або знаходяться у власності або під контролем осіб, встановлених відповідальними в незаконному привласненні державних коштів України, а також осіб, відповідальних за порушення прав людини в Україні, зазначених у додатку, повинні бути заморожені», – наголошується в документі.

У цей список увійшли президент України Віктор Янукович і його сини Олександр і Віктор, екс-глава МВС Віталій Захарченко, екс-генпрокурор Віктор Пшонка і його син Артем, екс-глава СБУ Олександр Якименко, екс-прем’єр Микола Азаров і його син Олексій, екс-глава адміністрації президента Андрій Клюєв і його брат Сергій, екс-заступник голови адміністрації президента Андрій Портнов, екс-міністр юстиції Олена Лукаш, екс-заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк, бізнесмен Сергій Курченко, екс-міністр освіти і науки Дмитро Табачник, екс -глава МОЗ Раїса Богатирьова, колишній радник Януковича Ігор Калінін.