Україна опинилась у центрі грандіозного міжнародного скандалу – Зеленський вилетів у США (Відео)

Фотоколаж - 24 канал
Фотоколаж – 24 канал

Через переговори з Трампом Президент України Володимир Зеленський, який відбув сьогодні із візитом у США, потрапив у свій перший міжнародний скандал: у США підозрюють, що за допомогою Глави України Дональд Трамп намагається позбутися свого головного конкурента на майбутній виборах Президента США Джо Байдена.

Україна опинилась у центрі гранідозного міжнародного скандалу через телефонні переговори Президентів США і України 25 липня. Конгрес США хоче бачити стенограму цих переговорів, оскільки американська розвідка впевнена, що Трамп у телефонній розмові наполеглево рекомендував Зеленському прискорити розслідування в справі української нафтової компанії, у складі наглядової ради якої – син Байдена.

Офіційною причиною візиту Президента України до США є участь глави української держави в Генасамблеї ООН. Зустріч із Президентом США у Володимира Зеленського запланована через 2 дні. У порядку денному зустрічі – глобальні проблеми, як от війна на Донбасі, та очевидно, що теми міжнародного скандалу, що набирає все більших обертів, Трамп і Зеленський не оминуть.

Як Україна опинилась у центрі скандалу, напряму пов’язаного із майбутніми президентськими виборами в США – сюжеті ТСН.