Вперше в історії США президенту оголосили другий імпічмент. Трамп це ігнорує (Відео)

Дональд Трамп став першим в історії США Президентом, щодо якого процедура імпічменту застосована двічі. На це Дональд Трамп поки ніяк публічно не відреагував – наче такого й не було.

13 січня Палата представників Конгресу США проголосувала за імпічмент Трампу – чинного главу держави звинувачують у підбурюванні до штурму Капітолію 6 січня.

Як повідомляє ТСН, серед 239 голосів Палати представників у підтримку імпічменту Трампа 10 голосів “за” були від представників Республіканської партії.  Це вперше республіканці голосуванням підтримали імпічмент свого однопартійця Дональда Трампа.

Читайте також: Резолюція про імпічмент Трампа уже в Конгресі, де посилюють безпеку через загрозу збройних протестів (Відео)

Однак до інавгурації нового президента США Джо Байдена 20 січня завершити процедуру імпічменту Трампа не вдасться.

Як повідомляє CNN, лідер республіканців у верхній палаті Конгресу США Мітч Макконнелл відмовився скликати Сенат на термінове засідання. Тому процедуру імпічменту Трампа Сенат почне не раніше 19 січня і розглядатиме вже після того, як поки чинний глава Білого дому Дональд Трамп 20 січня передасть повноваження Байдену.

Читайте також: “Боятися треба Байдену”, – Трамп не хвилюється про свій другий імпічмент (Відео)

Сам же Дональд Трамп оголошений йому Палатою представників Конгресу США імпічмент ігнорує: у своєму зверненні до американців із закликом більше не вчиняти протиправних дій під час масових акцій Дональд Трамп жодним словом не згадав про провальне для себе голосування Палати представників Конгресу США. Трамп робив звернення так, наче другого імпічменту й не було.

Більше подробиць – у сюжеті ТСН