Великобританія першою в світі одобрила нову вакцину від Covid-19 і заявила про початок масового щеплення

Першою країною світу, яка одобрила використання на своїй території вакцини від Covid-19 виробництва Німеччини-США, стала Великобританія.

Як повідомляє Sky News, про це сьогодні заявив глава МОЗ Метт Генкок після засідння Уряду Великобританії, на якому було прийнято відповідне рішення.

“Сьогодні уряд прийняв рекомендацію незалежного Агентства з регулювання лікарських засобів та медичних товарів (MHRA) затвердити для використання Covid-19-вакцину від Pfizer-BioNTech”, – заявили в Уряді Великобританії.

“Наступного тижня ми отримаємо 800 тисяч доз”, – повідомив глава МОЗ Великобританії про готовність вже наступного тижня почати в країні масову вакцинацію від коронавірусу.

“Сьогоднішній дозвіл на використання вакцини в надзвичайних ситуаціях у Великій Британії знаменує історичний момент в боротьбі з Covid-19. Цей дозвіл – мета, над якою ми працюємо з тих пір, як вперше заявили, що наука переможе, і ми вдячні MHRA за їхню здатність провести ретельну оцінку і вжити своєчасних заходів для захисту населення Великої Британії”, – цитує The Guardian головного виконавчого директора PfizerАльберта Бурла.

Читайте також: Розробники заявили про прорив у винайденні вакцини від Covid-19: ефективна на 90%

Зазначимо, що 1 грудня німецька фармацевтична компанія BioNTech та її американський партнер Pfizer подали запит в Європейське агентство лікарських засобів (EMA) на дозвіл для використання їх вакцини від Covid-19 в Європейському союзі.