Затримані організатори наркобізнесу і не тільки: оперативні кадри спецоперації поліції Тернопільщини (Відео)

ф1Внаслідок спецоперації у 5-ти областях України тернопільські правоохоронці виявили мережу наркоторгівлі, яку організували двоє братів з Тернопільщини.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, в ході спецоперації тернопільські правоохоронці провели 10 санкціонованних обшуків у п’яти областях України. В їх ході вилучили багато доказів, що дозволяють відслідкувати всю мережу наркоторгівлі – від організаторів до виконавців.

В ході спецоперації правоохоронці виявили десятки тисяч закладок з дозами наркотиків. Загалом вилучено 3 кілограми незаконної наркотичної речовини.

Наркотичний бізнес понад рік тому організували два брати з Тернопільщини.

“Вони відкрили інтернет-магазин в мережі Telegram. В спільники взяли собі “закладників” з інших областей України. Незаконний бізнес його організаторам приносив на день від сорока до шістдесяти тисяч гривень. За попередньою інформацією, група осіб встигла розповсюдити через мережу майже 22 тисячі закладок по різних областях України. Найбільше заборонених речовин вони реалізували на території Луцька та Тернополя. Брати за зароблені кошти встигли купити собі квартиру та відкрили ресторанний бізнес”, – повідомили в поліції.

У різних містах України затримані 5 підозрюваних, що належали до організаторів і керівництва незаконного бізнесу.

“В ході проведення спецоперації оперативники Тернопільщини знешкодили злочинне угруповання. Трьох фігурантів затримали у Тернополі згідно статті 208 КПК. Ще одному міськрайонний суд обирає міру запобіжного заходу. Двох підозрюваних “взяли” на території Луцька – одного арештували, а щодо його спільника, то вирішується питання про повідомлення підозри та обрання запобіжного заходу”, – проінформували тернопільські поліцейські.

Всі подробиці та оперативні кадри спецоперації – у відео поліції Тернопільщини.