У Кернеса виявились великі проблеми зі здоров’ям – потребує гемодіалізу

Архівне фото

Міський голова Харкова потребує гемодіалізу.

Відмову нирок у Геннадія Кернеса підтвердив речник міськради Харкова Юрій Сидоренко у коментарі “Українській правді“.

За повідомленням Сидоренка, у Кернеса відмовили обидві нирки.

При цьому речник міськради наголосив, що таке погіршення стану здоров’я не стане перешкодою для Кернеса у виконанні обов’язків міського голови.

“Це не скасовує того, що Геннадій Адольфович зможе виконувати свої обов’язки… На гемодіалізі люди живуть”, – заявив речник міськради Харкова.

Довідково: Гемодіаліз - це лікування, при якому кров фільтрується поза тілом за допомогою діалізного апарата. Під час гемодіалізу кров відбирається з судини і пропускається через синтетичний фільтр, в якому очищується перед поверненням у тіло, тому  діалізатор часто називають "штучною ниркою". Таку процедуру пацієнти проходять кілька разів на тиждень. Гемодіаліз є поширеним методом покращення стану хворого з нирковою недостатністю. 

Нагадаємо, що міським головою Харкова Геннадій Кернес 25 жовтня був обраний, коли перебував у німецькій клініці "Шаріте", куди його доправили 17 вересня на лікування. Тоді в Кернеса діагностували Covid-19 із двосторонньою пневмонією.

Читайте також: ТВК визначила нового мера Харкова

Відтоді Геннадій Кернес в Україну не повертався і на публіці не з'являвся. Було опубліковане одне фото Кернеса з сином із німецької клініки. 9 грудня Кернес отримав повноваження харківського міського голови Харкова, хоч і не був присутнім на першій сесії Харківської міської ради нового скликання.