Єрмак підтвердив: у Мінську домовилися про створення Ради “з представниками ОРДЛО” (Відео)

ф1Консультативну раду у складі політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи мають намір створити як дорадчий орган, до складу якого, крім представників України, увійдуть і “представники ОРДЛО”.

Про це заявив заявив сьогодні на брифінгу глава Офісу Президента України Андрій Єрмак.

Він повідомив, що про це справді домовились учасники Тристоронньої контактної групи на переговорах у Мінську 11 березня, однак наголосив, що остаточне рішення ще не прийняте.

При цьому, підкреслив Андрій Єрмак, про жодну правову легалізацію “ДНР” та “ЛНР” і прямі переговори України з російськими окупантами і не йдеться.

“Ніяких прямих перемовин. Про це мови не йде”, – сказав Андрій Єрмак

Яким чином обиратимуть членів Консультативної ради із “представників ОРДЛО”, Андрій Єрмак сьогодні на брифінгу не повідомив, сказавши, що механізм ще розробляється.

Читайте також: Нові пункти пропуску на Донбасі і не тільки: Україна і РФ досягли домовленостей у Мінську

Раніше Офіс Президента України повідомляв за підсумками засідання ТКГ в Мінську 11 березня про досягнуту домовленсть щодо створення Консультативної ради.

Видання “Дзеркало тижня  сьогодні опублікувало протокол засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську 11 березня та проект рішення про створення Консультативної ради ТГК.

Читайте також: На переговорах у Мінську домовилися створити орган, в якому самопроголошені «ДНР» і «ЛНР» матимуть рівні з Україною права (Документ)

Більше подробиць – у повіній версії брифінгу Єрмака у відео 5 каналу