Із 6 квітня заборонено: через загрозу Covid-19 Уряд України запровадив нові обмеження – Прем’єр звернувся до народу (Графіка, Відео)

ф2Від 6 квітня в Україні вступають в дію нові обмеження, покликані уповільнити поширення коронавірусу в нашій країні.

Ці обмеження повідомляє “Урядовий портал”,  були завпроваджені Постановою Кабінету міністрів України, прийнятою 2 квітня. Текст постанови опублікував сайт Уряду України.

Як ідеться в повідомленні, із 6 квітня в Україні вступають у дію заходи, що обмежують перебування у громадських місцях без засобів захисту та запроваджують нові обмеження щодо кількості осіб, які можуть пересуватись групами.

Так, від 6 квітня всі, хто перебуває в громадських місцях, має бути вдягнений у маску і має мати із собою документи. Крім того, йти вулицею можна буде групою, в якій не більше двох осіб. Відвідування парків та інших місць відпочинку - заборонене, крім службової необхідності та вигулу собак. Під забороною і спортивні майданчики. Діти до 14-ти років можуть бути надворі тільки в супроводі дорослих. Для осіб, які в'їхали в Україну, двотижнева обсервація стала обов'язковою і самовільно полишати її місце не можна.

Читайте також: Режим надзвичайної ситуації запроваджений в усій Україні: Кабмін на місяць посилив обмеження (Відео, Графіка)

Запровадження нових обмежень Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль пояснив у зверненні до громадян України, опублікованому на сторінці глави Уряду у Фейсбук. Денис Шмигаль підкреслив, що якщо українці дотримуватися нових обмежень, то вже на кінець квітня захворюваність на коронавірус в Україні має піти на спад і Уряд зможе почати послаблення карантинних заходів.

Читайте також: Міністр про посилення карантину в Україні через Covid-19: «Іншого шляху просто не існує» (Відео)

ф1