Переіменування двох проспектів Києва: черговий суд закінчився сутичками (Відео)

Московський проспект КИєва, який переіменували на проспект Степана Бандери. Фото - Вікіпедія
Московський проспект Києва, який переіменували на проспект Степана Бандери. Фото – Вікіпедія

Три роки триває судова тяганина щодо переіменування проспектів Ватутіна і Московського в Києві і тепер справа знову пішла на чергове судове коло.

28 жовтня в Шостому апеляційному адмінсуді відбулося перше засідання в справі оскарження київською владою рішення Окружного адмінсуду Києва, який у червні 2019 року скасував перейменування двох столичних проспектів.

Як повідомляє 5 канал, розгляд справи на першому засіданні взавершився тим, що внаслідок відводу складу суддів справу тепер розглядатиме новий склад. Коли це буде – поки невідомо.

Таке рішення суду головуючий суддя зачитував під звуки сутички: побились прихильники переіменування проспектів іменами Шухевича та Бандери з тими, хто домагається, щоб проспекти і далі були названі як Московський і генерала Ватутіна. Було й повідомлення про "замінування" будівлі суду.

Переіменувати Московський проспект на проспект Степана Бандери Київрада вирішила в 2016 році, проспект Генерала Ватутіна назвати іменем Романа Шухевича депутати столичної міськради вирішили роком пізніше. Відтоді судова тяганина не припиняється.

БІльше подробиць про останнє судове засіданян в цій справі 28 жовтня - у сюжеті 5 каналу.