У Ердогана пояснили, як президент Туреччини буде пропонувати Зеленському припинення війни РФ проти України

Архівне фото з сайту Президента України

Президент Туреччини їде до України говорити про припинення війни РФ проти України шляхом дипломатичних переговорів.

Про таку мету запланованого на цей тиждень візиту Ердогана до України повідомила турецька державна агенція Anadolu Agency.

Як ідеться в повідомленні, до Львова 18 серпня президент Туреччини приїде за запрошення президента України. Ердоган хоче обговорити кроки розширення “зернової угоди”, що, на його думку, можуть привести до припинення війни “дипломатичним шляхом”.

"Під час зустрічі обговорюватимуться кроки, які можуть бути здійснені для припинення українсько-російської війни дипломатичним шляхом, за рахунок активізації діяльності механізму, створеного для експорту українського зерна на світові ринки", - сказано в повідомленні турецької державної інформагенції.

Там підтверджують заплановану тристоронню зустріч Реджепа Таїпа Ердогана з Генсеком ООН і президентом України у Львові після двосторонньої зустрічі з Зеленським.

Читайте також: Генсек ООН іде в Україну для зустрічі з Зеленським і Ердоганом – у Гутерреша назвали дату візиту

Раніше в ООН повідомили, що до Львова 18 серпня для розмови з Ердоганом і Зеленським прибуде і Генсек ООН.

Читайте також: Курт Волкер пояснив, як РФ має програти війну Україні: “До кінця року побачимо зміну на фронті” (Відео)

Президент України раніше неодноразово заявляв, що будь-які переговори про завершення війни РФ проти України можливі не раніше, як Росія забере з України свою армію на позиції до 24 лютого.