“Епідемія починає йти на спад”, – Степанов про Covid-19 в Україні

Рівень захворюваності на коронавірус в Україні має стійку тенденцію до зниження.

Про це заявив сьогодні міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Відповідну заяву він опублікував у Фейсбук.

“Епідемія починає йти на спад”, – заявив глава МОЗ України.

Читайте також: Глава МОЗ зробив обнадійливу заяву щодо ситуації з Covid-19 в Україні (Відео)

Як зазначив міністр, епідситуація щодо поширення Covid-19 в нашій країні розвивалась так, як прогнозували епідеміологи: третя хвиля наростала до початку квітня і, сягнувши піку, показала тенденцію до зниження.

"Як і прогнозували наші експерти-епідеміологи, зростання кількості хворих тривало до початку квітня. Зараз у багатьох регіонах ситуація стабілізується. Вже 10 днів ми спостерігаємо спад захворюваності по Україні. Вчора був перший день, коли кількість виписаних із лікарень перевищила на 22,8% кількість госпіталізованих... Якщо подивитися на рівень госпіталізації, минулого тижня до лікарень потрапили на 2000 пацієнтів менше, ніж позаминулого. Також ми бачимо зниження кількості тих, хто захворів... Завдяки чіткій стратегії і вивіреним діям МОЗ українці змогли пережити пік третьої хвилі пандемії без паніки та з мінімальними обмеженнями", - повідомив Степанов.

Читайте також: Від Covid-19 в Україні за 6 місяців може померти більше, як за весь 2020 рік – KSE (Графіка)

Міністр подякував українським медикам, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом і закликав українців і ділі ретельно дотримуватись розроблених МОЗ правил поведінки під час епідемії коронавірусу.

"Дуже важливо продовжувати дотримуватися встановлених обмежень і протиепідемічних заходів – носити маски, користуватися антисептиками, уникати скупчень людей", - наголосив глава МОЗ України.