Сенсаційний провал пропаганди Кремля: начальник штабу дивізіону “армії ДНР” перейшов на бік України (Відео)

Начальник штабу полку "армії ДНР", яка перейшла на бік України. Фото - Фейсбук АНдрія Цаплієнка
Начальник штабу полку “армії ДНР”, яка перейшла на бік України. Фото – Фейсбук Андрія Цаплієнка

Начальник штабу дивізіону так званої “армії ДНР” перейшов на бік України і готовий свідчити про злочини Росії на Донбасі у міжнародному суді Гааги.

Як повідомляє ТСН. Тиждень, йдеться про бійця так званої “армії ДНР” Світлану Дрюк з позивним “Вітерець”, яка починала серед бойовиків на Донбасі з санінструктора, була командиром жіночого танкового екіпажу і дійшла до посади начальника штабу так званого “11-го полку армії ДНР”, який бойовики називають дивізіоном. На гроші Росії Кремль зняв про неї пропагандистський фільм “Ополченочка”, прагнучи зробити зі Світлани символ “руского міра”, та вона перейшла на бік України. Цей сенсаційний провал Кремля і його пропаганди став успіхом українських спецслужб і цілковитою несподіванкою для РФ.

Світлана Дрюк до миті появи в ефірі сюжету ТСН. Тиждень 3 березня повідомляла своїм російським кураторам і командуванню “армії ДНР”, що вона в Росії і відновлює здоров’я в лікарні, хоч насправді вже була на підконтрольній Україні території. Тим часом із окупованого “ДНР” Донецька українська контррозвідка вивезла і двох дітей Світлани.

Сама Світлана пояснила у сюжеті, що давно співпрацювала з українськими спецслужбами.

Оскільки була начальником штабу так званого 11-го полку “армії ДНР”, то мала доступ до секретних документів. Їх забрала з собою на підконтрольну Україні територію і передала в руки українських спецслужб.

Серед документів є дані про те, як Росія вже підготувала повномасштабне вторгнення своєї армії на український Донбас – готові фальшиві документи про донбаське походження тисяч кадрових російських військових.

Про ці та чимало інших фактів військової агресії Росії щодо України Світлана Дрюк, заявляє, готова розповідати на суді в Гаазі.

Про свій сенсаційний провал Кремль дізнався вчора ввечері з ефіру українського телеканалу.

Свій грандіозний провал Кремлю уже не приховати: людина, яку Росія у своїй пропаганді перетворила на символ “армії ДНР” і загалом проросійських бойовиків, виявилась зовсім не прихильницею “руского міра”.

Всі сенсаційні подробиці – у сюжеті Андрія Цаплієнка.