Сенсаційні результати виборів ВР на мажоритарних округах: склад українського парлементу оновиться на понад 80% (Відео)

ВР - порожня зала зверхуРезультати позачергових виборів до Верховної ради України на мажоритарних округах виявилися сенсаційними: кандидати, які ніколи не були в політиці, перемогли і займусть місця нардепів, які відпрацювали в Раді не одне скликання. Загалом Верховна рада України IX скликання буде оновленою на 80% свого складу.

Сенсайційними результати виборів на мажоритарних округах виявились у тому числі для партії-переможця: “Слуга народу” розраховувала на перемогу своїх кандидатів у прилизно 80-ти округах, натомість до парламенту мажоритарників від цієї партії прошло 130. Це більше, ніж за партійними списками “Слуги народу”.

Читайте також: Став відомий склад нової Верховної ради України: ЦВК опрацювала 100% електронних протоколів (Графіка)

Кандитати від “Слуги народу” сенсаційно здолали всіх претендентів на всіх виборчих округах Києва, а також у регіонах, де виборці кілька скликань поспіль довіряли мандат від свого округу одним і тим самим нардепам.

У підсумку за рекордно низької явки на виборах 21 липня виборці оновили склад Верховної ради на понад 80%, довіривши мандат 3/4 кандидатів, які не мають жодного досвіду в політиці.

Читайте також: Вперше в історії української політики: результати партій на виборах ВР вразили самих учасників виборів (Відео)

У результаті в Раді IX скликання не буде багатьох народних депутатів, без яких ВР раніше й уявити собі було складно.

Всі подробиці про сенсаційні результати виборів українського парламенту у мажоритарних округах і новий склад Ради — у сюжеті Факти тижня ICTV