Генпрокурор України підписала підозру меру Одеси

Геннадій Труханов. Фото – сайт мерії Одеси

Генпрокурор Урина Ірина Венедіктова підписала 5 підозр в рамках розслідування НАБУ і САП кримінальної справи про заволодіння землею в Одесі. Серед підозрюваних і міський голова Геннадій Труханов.

Про це повідомила у Фейсбук Генпрокурор Ірина Венедіктова.

За даними слідства, 5 підозрюваних причетні до схеми заволодіння землею в Одесі, що завдало міському бюджету збитків на 533 мільйони гривень.

"Підписала 5 підозр в рамках розслідування кримінального провадження силами детективів НАБУ та прокурорів САП... Підозрюваними стали мер міста, низка міських посадовців і один відомий одесит, роль якого уважно вивчалась слідством, щоб ні в якому разі не помилитися і нічого не пропустити... Це дуже важлива і показова справа як для Одеського регіону, так і для країни в цілому", - заявила Генпрокурор України.

За словами Венедіктової, кількість підозрюваних, як і розмір збитків, у ході розслідування кримінального провадження може змінитись.

"На наше переконання, всі ці люди (абсолютно не виключено, що кількість підозрюваних може збільшитись) були причетні до цілого ряду злочинних дій, спрямованих на заволодіння земельними ділянками в Одесі. Реальне заволодіння землями фігуранти справи називали чомусь орендою, забувши про те, що підробка документів і використання службових повноважень з метою реалізації злочинного плану – кримінально карані діяння", - повідомила Генпрокурор України.